dreadfearmu
dreadfearmu
dreadfearmu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


WELCOME TO DREADFEAR MU
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Оплакване от гм-то Evil

Go down 
+4
besnia3
loshiq
Bob4obsl
bavarcheto
8 posters
АвторСъобщение
bavarcheto
50 lvl
50 lvl



Брой мнения : 7
Points : 20
Reputation : 0
Join date : 04.01.2012

Оплакване от гм-то Evil Empty
ПисанеЗаглавие: Оплакване от гм-то Evil   Оплакване от гм-то Evil EmptyПет Яну 06, 2012 4:48 pm

Който ме подрепя , че гм-то Evil не си варши работата може тук да опише своя проблем с него , и който мисли , че се правят прекалено много евенти от негова страна да напише на края на оплакването си " - " ! Надявам се тази тема да не бъде изтрита както преди имаше подобна , която бе ИЗТРИТА !!! Благодаря предварително на всички които ще се осмелят Smile))
Върнете се в началото Go down
Bob4obsl
Собственик
Собственик
Bob4obsl


Брой мнения : 26
Points : 1639
Reputation : 8
Join date : 18.08.2011
Age : 31
Местожителство : Бяла Слатина

Оплакване от гм-то Evil Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплакване от гм-то Evil   Оплакване от гм-то Evil EmptyПет Яну 06, 2012 5:17 pm

Още вчера му казах, да не прави толкова евенти. Налагам му 1-во предупреждение.
Върнете се в началото Go down
https://dreadfearmu.bulgarianforum.net
loshiq
Потребител
Потребител



Брой мнения : 2
Points : 7
Reputation : 0
Join date : 06.01.2012

Оплакване от гм-то Evil Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплакване от гм-то Evil   Оплакване от гм-то Evil EmptyПет Яну 06, 2012 5:34 pm

искам и аз да се оплача от евил. безкраините евенти ме изкарват от равновесие. ако е възможно овладеите положението преди тези скромни 23-26 играча да поставят играта в кошчето си и ако е възможно гмтата да спрат да използват командата /disconnect не по преаназначение.все пак имаме право на мнение различно от това на гм/админ,но незаслужаваме 2-3 disconnecta за това
Върнете се в началото Go down
bavarcheto
50 lvl
50 lvl



Брой мнения : 7
Points : 20
Reputation : 0
Join date : 04.01.2012

Оплакване от гм-то Evil Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплакване от гм-то Evil   Оплакване от гм-то Evil EmptyПет Яну 06, 2012 6:17 pm

loshiq написа:
искам и аз да се оплача от евил. безкраините евенти ме изкарват от равновесие. ако е възможно овладеите положението преди тези скромни 23-26 играча да поставят играта в кошчето си и ако е възможно гмтата да спрат да използват командата /disconnect не по преаназначение.все пак имаме право на мнение различно от това на гм/админ,но незаслужаваме 2-3 disconnecta за това

Мисля , че си доста прав за това ... днес Nevermore беше също така дисконектнат доста пъти... доста от играчите мислят , че на евил никой нищо неможе да му каже , но не бъдете в заблуда когато някой не си варши работата винаги ще има наказание , а според мен Evil прави точно това никакво действие от негова страна освен да прай 100000 евента на ден и то с награди Box+5 !
Върнете се в началото Go down
besnia3
50 lvl
50 lvl
besnia3


Брой мнения : 15
Points : 103
Reputation : 0
Join date : 03.01.2012
Age : 35
Местожителство : Кнежа

Оплакване от гм-то Evil Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплакване от гм-то Evil   Оплакване от гм-то Evil EmptyПет Яну 06, 2012 7:40 pm

Този лошия е точно nevermore, брат ми е. А за евентите сте прави> трябва да се спрат.

-----
Върнете се в началото Go down
http://f1.f-e-n.net
Bob4obsl
Собственик
Собственик
Bob4obsl


Брой мнения : 26
Points : 1639
Reputation : 8
Join date : 18.08.2011
Age : 31
Местожителство : Бяла Слатина

Оплакване от гм-то Evil Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплакване от гм-то Evil   Оплакване от гм-то Evil EmptyСъб Яну 07, 2012 1:38 am

Аз лично днес съм дискнал Гробара, да му махна макс статса на Елфа иначе, не ми се е налагало да го използвам. Може да ви е от интернета или Евил, да ви е дисквал Smile Спрете с тия Евенти, казах на ден по 2 Евента само боксове макс. 3 4 + по решение на гм то. Ако Евил пак прекали пишете тогава.
Върнете се в началото Go down
https://dreadfearmu.bulgarianforum.net
bavarcheto
50 lvl
50 lvl



Брой мнения : 7
Points : 20
Reputation : 0
Join date : 04.01.2012

Оплакване от гм-то Evil Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплакване от гм-то Evil   Оплакване от гм-то Evil EmptyСъб Яну 07, 2012 5:36 am

Bob4obsl написа:
Аз лично днес съм дискнал Гробара, да му махна макс статса на Елфа иначе, не ми се е налагало да го използвам. Може да ви е от интернета или Евил, да ви е дисквал Smile Спрете с тия Евенти, казах на ден по 2 Евента само боксове макс. 3 4 + по решение на гм то. Ако Евил пак прекали пишете тогава.

Говорихме с главния и мисля , че проблема ще се оправи ще има определено от него време в което да правите евенти и ние играчите да се съобразяваме с него Smile) !
Върнете се в началото Go down
Shumensko
Потребител
Потребител



Брой мнения : 2
Points : 10
Reputation : 0
Join date : 26.08.2011

Оплакване от гм-то Evil Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплакване от гм-то Evil   Оплакване от гм-то Evil EmptyСъб Яну 07, 2012 10:44 am

-
Върнете се в началото Go down
deathbg
Потребител
Потребител
deathbg


Брой мнения : 2
Points : 26
Reputation : -1
Join date : 11.12.2011
Age : 31

Оплакване от гм-то Evil Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплакване от гм-то Evil   Оплакване от гм-то Evil EmptyНед Яну 08, 2012 8:01 pm

така виждам един-2 лъжецa които не спираt с лъжите. става втори ден правя по 2 евента , и никoй не се оплаква бох+ 5 не съм давал . защо само 2 човека говорят за мене защо не говори целия сървър? shot само тея 2 фъшкии лъжат, как мога да дисцоннект-вам някои, като по цял ден съм на работа, сядам вечер за по 30 мин и излизам, LооP е свидетел, кога влизам . питайте го и второ искам да ми докажете с снимка , където пише Evil дисцоннект-на еди си, кой кви са тия пумиярщини, напрао ми идва да ви фана вас 2-те лайнеца и да ви заблъскам главите
Върнете се в началото Go down
jujaw3
Потребител
Потребител
jujaw3


Брой мнения : 2
Points : 9
Reputation : 0
Join date : 11.12.2011
Age : 31

Оплакване от гм-то Evil Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплакване от гм-то Evil   Оплакване от гм-то Evil EmptyНед Яну 08, 2012 8:17 pm

ПЪЛНИ ГЛУПОСТИИИ !!!!! Това изобщо не е вярно, даже вчера Evil като влезе пита дали са правени някакви евенти (и колко). Всички казаха, че не са правени никакви за деня!
За мен той е 1 от най-добрите админи - винаги можеш да разчиташ на него и ако имаш нужда от помощ винаги помага !
Защо винаги гледате да плюете хората ?! Сигурно имате нещо против него или може би завиждате ?! Кажете 1 добра дума, недейте само да хленчите !!!!
Върнете се в началото Go down
deathbg
Потребител
Потребител
deathbg


Брой мнения : 2
Points : 26
Reputation : -1
Join date : 11.12.2011
Age : 31

Оплакване от гм-то Evil Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплакване от гм-то Evil   Оплакване от гм-то Evil EmptyНед Яну 08, 2012 8:33 pm

Оплакване от гм-то Evil 4243236D
Оплакване от гм-то Evil 4243239L
Оплакване от гм-то Evil 4243242d
Оплакване от гм-то Evil 4243252S
Оплакване от гм-то Evil 4243266I

98% от сървъра не посещават форума ами ако го правеха кой щяха да надделеят? 2 лъжеца или други играчи които не са били дискриминарани от другите .
Върнете се в началото Go down
jujaw3
Потребител
Потребител
jujaw3


Брой мнения : 2
Points : 9
Reputation : 0
Join date : 11.12.2011
Age : 31

Оплакване от гм-то Evil Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплакване от гм-то Evil   Оплакване от гм-то Evil EmptyНед Яну 08, 2012 8:45 pm

Evil аз съм от тези, които те подкрепят. Кой е този, че ще те заплашва и ще ти държи такъв тон? Всичко се вижда Smile Трябва ли да се стига до крайности ...
Върнете се в началото Go down
besnia3
50 lvl
50 lvl
besnia3


Брой мнения : 15
Points : 103
Reputation : 0
Join date : 03.01.2012
Age : 35
Местожителство : Кнежа

Оплакване от гм-то Evil Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплакване от гм-то Evil   Оплакване от гм-то Evil EmptyПон Яну 09, 2012 4:06 am

Стига сте се дразнили и карали... играите си играта с удоволствите а не с яд и злоба
Върнете се в началото Go down
http://f1.f-e-n.net
LooP
V.I.P.
V.I.P.
LooP


Брой мнения : 7
Points : 39
Reputation : 3
Join date : 03.01.2012
Age : 28

Оплакване от гм-то Evil Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплакване от гм-то Evil   Оплакване от гм-то Evil EmptyПон Яну 09, 2012 2:56 pm

deathbg написа:
така виждам един-2 лъжецa които не спираt с лъжите. става втори ден правя по 2 евента , и никoй не се оплаква бох+ 5 не съм давал . защо само 2 човека говорят за мене защо не говори целия сървър? shot само тея 2 фъшкии лъжат, как мога да дисцоннект-вам някои, като по цял ден съм на работа, сядам вечер за по 30 мин и излизам, LооP е свидетел, кога влизам . питайте го и второ искам да ми докажете с снимка , където пише Evil дисцоннект-на еди си, кой кви са тия пумиярщини, напрао ми идва да ви фана вас 2-те лайнеца и да ви заблъскам главите

Да вярно е.Може да е онлайн но е или афк или в лоренциа бара и говори (чати) с някого
Върнете се в началото Go down
besnia3
50 lvl
50 lvl
besnia3


Брой мнения : 15
Points : 103
Reputation : 0
Join date : 03.01.2012
Age : 35
Местожителство : Кнежа

Оплакване от гм-то Evil Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплакване от гм-то Evil   Оплакване от гм-то Evil EmptyПон Яну 09, 2012 3:32 pm

Оставере гм-то намира най-после! Предупредиха го и тои спря с евентите (прави по 2, и преди това пита дали е имало преди него) и не дава боксове +5. Моля ви престанете вече с глупостоте и оставете човека намира. Той е учтив колтурен е не обижда играчи> какво повече искате от него и какво ви пречи? Бобчо се изнерви веднаж и обижда но после се поправи а евил няма гаф> спрете се вече.
Върнете се в началото Go down
http://f1.f-e-n.net
Sponsored content





Оплакване от гм-то Evil Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплакване от гм-то Evil   Оплакване от гм-то Evil Empty

Върнете се в началото Go down
 
Оплакване от гм-то Evil
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» оплакване от евил

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
dreadfearmu :: Area 51 :: Кошче-
Идете на: